Det är vi som jobbar på SveMa i Sverige

Alldeles utanför Göteborg i Mölnlycke, sitter ett gäng glada människor och brinner för undersökningar i alla dess former! Vi har alla lite olika ansvarsområden, vet du inte vem du skall tala med går det bra att ringa växeln och kopplas till rätt medarbetare.

Kundansvar och försäljning

Camilla Börjesson

Key Account Manager camilla.borjesson@svema.se +46 (0) 31 750 87 19

Karin Mossberg

Key Account Manager karin.mossberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 13

Lisette Wallström

Key Account Manager lisette.wallstrom@svema.se +46 (0) 31 750 87 02

Malin Tengberg

Key Account Manager malin.tengberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 12

Kamlesh Patel

Account Manager kamlesh.patel@svema.se +46 (0) 31 750 87 10

Leonard Eek

Account Manager leonard.eek@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Administration

Roland Norberg

CEO roland.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Simon Nielsen

CIO simon.nielsen@svema.se +46 (0) 31 750 87 08

Ann-Charlotte Jofjord

Financial Controller ann-charlotte.jofjord@svema.se +46 (0) 31 750 87 15

Eva Norberg

HR Manager eva.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 00

Victoria Norberg

Back Office victoria.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 16

Daniella Norberg

Administrator (föräldraledig) daniella.norberg@svema.se +46 (0) 31 750 87 17

Caroline Persson

Receptionist caroline.persson@svema.se +46 (0) 31 750 87 01